Start

Poelking Shoe Fashion – w swojej ofercie posiadamy obuwie wielu różnych marek. Specjalizujemy się w sprzedaży butów medycznych, przeznaczonych dla lekarzy i personelu medycznego, a także komfortowego obuwia domowego. Ważną linię w kolekcji Poelking Shoe Fashion stanowią buty dla osób z problemami stóp, które wspomagają proces leczenia.

Problemy ze stopami, takie jak: haluks, koślawy paluch czy stopa cukrzycowa to schorzenia, które uznaje się za poważny problem cywilizacji. Najczęściej zdarzają  się one wśród populacji kobiet, jednak nie omijają  także mężczyzn.

Buty z linii Comfortabel, Suave, Dr Brinkmann, to obuwie, które pozwala zapobiegać wszelkim dolegliwościom stóp, jak również wspomagać ich leczenie. W ofercie można znaleźć buty na każdą porę roku i dla każdej grupy wiekowej.

W kolekcjach znajdziemy wygodne i komfortowe buty o właściwościach zdrowotnych. Są one wykonane z miękkich skór naturalnych oraz z materiałów elastycznych typu strecz. Wszystkie modele posiadają lekkie podeszwy.

Obuwie wyposażone jest w wyjmowane, dobrze wyprofilowane wkładki z pelotkami, które można zastąpić ortopedycznymi. Różne tęgości od G do K pozwalają na dokładne dopasowanie butów do stóp. Niemniej ważne jest uczucie świeżości i walory higieniczne w  butach, a to zapewnia odpowiednia w nich cyrkulacja powietrza.

Instagram